Taşlı Gelinlik Modelleri

Bir bayanın hayatındaki en özel anlarından birisidir evlilik merasimleri. Akraba, eş, dost ve yakınların buluştuğu, mutlulukların paylaşıldığı bu özel günde, tüm gözler damat ve gelinin üzerinde olacaktır. Bu yüzden iki tarafında şık ve kendisine yakışan bir kıyafeti giymeleri çok önemlidir.

Aylar öncesinden başlayan evlilik hazırlıklarında bayanların en çok sordukları sorular ise şunlardır: Bu senenin gelinlik modası nasıldır ? Acaba nasıl bir gelinlik giysem ? En güzel gelinlik nereden alınabilir ? Gelinlik fiyatları ne kadardır ? gibi sorulardır. Gelinlik modellerine baktığımızda ise, gerek 2012 yılında gerekse 2013 yılında taşlı gelinlik modelleri ve taş kaplamalı gelinliklerin çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bayanların önceleri, yalnızca saçlarının üzerine kondurdukları taçlarda kullandıkları taşlar,  artık göğüs ve bel çevresi işlemeli olan, taşlı kabarık gelinlik modelleri konseptinde de yer almaktadır. Taşlı gelinlik fiyatları ise, kullanılan taşların işçiliğine ve değerine göre değişmektedir. Fakat diğer sade gelinliklere göre biraz daha pahalıdır bu tarz gelinlikler. Fakat meşhur bir reklamda denildiği gibi: “siz buna değersiniz.”

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Kısa Bot Modelleri başlıklı makalemizde 2013 en güzel bayan botları, Bayan bot modelleri ve Taşlı bot modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git