Nike Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Günümüzün en büyük spor giyim markalarından olan Nike, spor alışveriş ürünleri konseptinde yer alan zengin ürün çeşitliliği, modern tasarımlar, insan sağlığına saygılı ürün kalitesi ile adından söz  ettiriyor. Erkek, bayan, çocuk kategorisinde birbirinden farklı tarzdaki ürünleri ile hizmet sunan Nike’ın en çok tutulan modelleri ve nike spor ayakkabısı fiyatları ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Her çeşit spor dalına hitap eden ayakkabıları olan Nike, yaşamın içinde olmayı seven, aktif, dinamik insanların vazgeçemediği bir marka. 2013 Nike ayakkabı modellerine baktığımızda ise, rengarenk bir cümbüşün sergilendiği rahatlıkla fark edilebilir. Ayrıca zaman zaman renkli tabanlarında kullanıldığı modellerde, spor ayakkabıların taban dizaynları da çok farklılık gösteriyor. Sadece ilkbahar ve yaz için değil bu ürünler. İçlerinde kışın giyebileceğiniz, bot tarzı Nike modelleri de bulunuyor. Favori renginize uyan, sizi tamamlayan bir Nike ürünü mutlaka vardır. Online alışveriş siteleri üzerinden, çok cazip fırsatlar ve indirimler ile sahip olabileceğiniz Nike ayakkabılar  ile hayatın renklerini içinizde hissedeceksiniz. Nike bayan spor ayakkabı fiyatları ile erkek ayakkabısı fiyatları arasında fark yok. Ürün çeşitliliği açısından fiyatlar 50 TL ile 150 TL arasında değişebiliyor. Nike modelllerinden sizin için derlediğimiz bazı resimleri galerimizde paylaştık. Burayı incelerseniz, ürünler hakkında daha iyi bir fikir edineceğinize inanıyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Collezione Yeni Sezon Ürünleri ve İndirimleri başlıklı makalemizde Collezione 2013 İndirimleri, Collezione Ankara ve Collezione Online Satış hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git