Koton 2017 Sonbahar Kış Modelleri

Koton 2017 Sonbahar Kış Modelleri
10 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 2.578 kez okundu.

Her kesimden ve her yaştan insanların tercih ettiği, ama özellikle üniversitede okuyan ve genç bayanların favori markalarından birisi olan Koton,  2013 Sonbahar Kış modelleri ile sizi bekliyor. Yoğun bir tempoda gününüz geçiyorsa, Koton’un yeni sezon rahatlık veren, birbirinden şık kreasyonları tam size göre. Bunun yanında doğal ve sakin ortamları seven, hayatını bu şekilde dizayn edenler içinde birçok ürün sunuyor Koton markası.

Trikolar, 2013 sonbahar – kış modası trendine uygun olarak Koton tarafından bolca kullanılmış. Koton elbise modelleri konseptinde iş hayatında veya davet ve toplantılarda bayanların hem soğuktan korunmak hem de çekici bir atmosfer oluşturabilmeleri için gerekli olan tüm detaylar düşünülmüş. Pastel renklerin ağırlıkta olduğu elbiselerde, toprak havası da hissediliyor. Bu da doğallığı vurguluyor. Saten gömlekler ve yakalardaki zımbalar da şıklığı tamamlayan unsurlar olarak görünüyor. Desenlerle zenginleştirilmiş işlemeler, batının modern çizgileri ile harmanlanan doğunun muhteşem güzelliği, Koton’da birleşiyor. 2012 – 2013 Sonbahar Kış modellerinde Retro tarzı ve 1970’lerin biraz soluk ama kesinlikle muhteşem tasarımlarına da yeniden dönüş görülüyor. Koton katalog ve koleksiyonunda da özellikle, kırmızı, mor, petrol yeşili tonlar, ve hardal renkleri kullanılmış. Heavy-Duty koleksiyonunda ise, Koton’un klasikleşen üniforma şeklindeki tasarımları yeniden yorumlanmış ve haki, yeşil, kahve ve şarap tonları başarıyla kullanılmış. Bunların yanı sıra Koton’un Rusya ve Doğu Avrupa’nın geleneksel kıyafet ve renklerine atıf yaptığı Folklorik Gösteriş kreasyonu ve Uzak doğu’nun rengarenk ve çekici biçimlerini, günümüze uyarladığı uzak – Doğu temaları da görülmeye değer koleksiyonlar olarak görünüyor.

Bir önceki yazımız olan 2017 Paçalı Çizmeler ve Çizme Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Çizme Fiyatları, Çizme Modası ve Deri Çizme Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git