Burçların Ayrılığa Verdiği Tepkiler

Burçların Ayrılığa Verdiği Tepkiler
26 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 1.722 kez okundu.

Terk edilen burçların ayrılığa verdikleri tepkiler…


KOÇ

Terk edilen Koç, en kısa süre içinde kendine başkasını bulacaktır. Bu sizi üzmesin. Onun yapısı böyledir. Eğer ilişkiyi siz bitirirseniz, Koç hemen en tatlıtavrını takınacaktır. Amacı, sizi yeniden elde edip, edemeyeceğini görmektir. Koç, avlanmayı sever ama ilişki bittiğinde yeni bir zafere doğru yola çıkar. Onun yeni birini bulmakta aceleci davrandığını düşünüp, aslında sizi sevmemiş olduğunu sanabilirsiniz. Ama bu yanlıştır; sizi sevmiştir. Ancak Koç için birilişki bitince, biter. Zorlamak anlamsız olduğu için bundan vazgeçin, zorla güzellik olmaz. Şimdi yeni kişilerle tanışma zamanıdır. Geçmişe takılmanın anlamı yoktur. Geçmiş geçmiştir…

BOĞA
Bir Boğa asla vazgeçmez. Sevdiği kişileri kendi malı gibi düşünür. Eğer terk eden sizseniz, tüm iletişim bağlarını kopardığınıza emin olur. Ona asla yeniden birleşme ümidi vermeyin. Ayrılık sonrası dost kalamayacağınız bir burçtur. Boğalar ikinci bir şans umuduyla yıllarca bekleyebilir. Bunun sebebi sizi gerçekten sevmeleridir. Sabırlıdırlar ve arzuladıkları şeylere bağlılıkları çok derindir. Eski sevgiliniz hala size aşıksa, başka kimseyle çıkmayacaktır. Bu yüzden ya kesin ayrıldığınızı anlamasını sağlayın ya da sizinle ilgili planlarından vazgeçmeyen Boğaya katlanın. Sevilmek her zaman güzeldir.

İKİZLER
Terk edilen İkizler, hayatına devam eder ama sizinle ilgili duygularında zaman zaman gelgitler yaşar. Size dost kalmayı teklif edip sonra soğuk davranabilir. Ona değer vermediğinizi hissederse, hakkınızda küçük bir dedikodu bile başlatabilir. Kesin olan şu ki; herkes ayrıldığınızı duyacaktır. Bunu ilk anlatan o olacaktır. İkizler ayrıldıktan sonra kendini en hızlı toparlayan burçtur. Aşkta havai olduğu için en kısa süre içinde yeni birini bulacaktır. Derin olmayan sevgileri kısa süreli olduğundan gelip geçicidir.

YENGEÇ
Ayrılık mı? İşte bu felaket demektir. Eğer, Yengeç gerçekten sevdiyse durumu kabullenmez. Gözyaşları sel olup akarken, odasında oturup resminize bakar; mektuplarınızı yeniden okur. Falcılara gidip yeniden bir araya gelip gelemeyeceğinizi öğrenmeye kalkar. Bir umut arar. Dış görünüşü sakin ve soğukkanlı olsa bile içten yıkılmıştır. Sessiz telefonlar almaya başlarsınız. Bir ay sonra durumu kabullenir. Terk edilen bir Yengeç’in ne kadar süreyle acı çekeceği belli olmaz. Bazısı bir ay sürer, bazısı içinse bir ay sonraki ruh ikizine rastlayınca biter. Eğer siz de onu gerçekten seviyorsanız, o iyi bir eş olabilir.

ASLAN
Bir süre somurtur ama birkaç hafta sonra yeni birini aramaya çıkar. Duygularını açıkça ortaya serdiği için biraz acı çeker ama dikkatini çeken başka birini bulduğunda her şey değişir. Başı bulutlarda dolaşmaya başlar ve varlığınızı unutur. Terk edilen Aslan, acı çekiyormuş gibi davranmaz. Kimse onun kötü durumda olduğunu düşünmemelidir. Güçlü bir egosu ve korunması gereken bir imajı vardır. Saygınlığını korumak ve çevresinde bıraktığı izlenim önemlidir. Bu yüzden terk edenin kendisi olduğunu bile söyleyebilir. Siz buna aldırmayın. Neyi istiyorsa bırakın onu yapsın yoksa başınızı ağrıtabilir.

BAŞAK
Terk edilen Başak, ilişkide neyin yanlış gittiğini enine boyuna analiz edecektir. Ayrılık ona kendini kötü hissettirir ama soğukkanlı davranır. Objektiftir. İlişkinin neden yürümediğine dair mantıklı nedenler bulacak, sizin kusurlarınızı ortaya dökecek ve kişiliğinizi didik didik edecektir. Bu ona kendini iyi hissettirir. Suçun sizde olduğuna kendini ikna eder. Son derece gelişmiş olan araştırmacı ruhu, sizi geçmişinize kadar araştırıp, diğer sevgililerinizden ayrılma sebeplerini bulabilir; kendisi içinde aynı muameleyi yaptığınızı düşünür. Sakın onu aldatmayın! Aksi takdirde kinci duygusu size felaketler yaşatır.

TERAZİ
Terk edilen Terazi, yaklaşık bir hafta boyunca ağlar ve somurtur. Sonra piyasaya çıktığını herkese haber verir. Bir ilişki bittiğinde yeni birini bulması uzun sürmez. Yalnız kalmaktan nefret eder. Kaldı ki büyük ihtimalle hazırda bekleyen bir potansiyel sevgili vardır. Terk edilen Terazi için endişelenmeyin. Her seferinde dört ayak üstüne düşer. Nazik konuşması, tatlı dili herkesi kendine hayran bıraktırdığından boş kalmayacaktır. Eğer çok seviyorsa, sizi unutması zordur. Sizi unutmaya çalışsa da bunu başaramaz. Uzun bir dönem boyunca da kimseyle birlikte olmaz.

AKREP
Eğer ondan kurtulmak istiyorsanız, ayrılmaya kendisinin karar verdiğini düşünmesini sağlayın. İlişkiden yavaş yavaş uzaklaşın. Eğer yaralanırsa intikam almayı seçebilir. Hepsi bu şekilde davranmaz. Ama mutlaka akıllarından geçer. Eğer sizi geri kazanmak isterse, hiç bir şey buna engel olamaz. Her tür taktiği uygulamaktan çekinmez. Ayrılacaksanız bunu istediğinize emin olmalısınız. Çünkü Akrep bir kez kalbini kapattı mı, bir daha girmenize izin vermez, kapıyı sonsuza kadar mühürler. Gerçekten seviyorsanız buna izin vermeyin, sonra üzülen gerçekten siz olursunuz.

YAY
Terk edilen Yay kısa süre içinde yeni birini bulacaktır. ”Olan olduktan sonra ağlamanın yararı yok” diye düşünür. Kesin bir karar verdiyse asla dönüş yapmaz. İyimserdir onlar. Evrenin çok yakında ona, yeni birini göndereceğini bilir ya da flört etmekte olduğu biriyle çıkmaya başlar. Onun hayatında geçmişten kalan ve kendisine ikinci bir fırsat verilmesini bekleyen biri daima vardır. Kendi istemedikçe uzun süre yalnız kalmaz. Yalnızlığı sevmiyor olması, ona başkasıyla olma düşüncesini verir. Bu da Yay’ın kendine birini bulmasına mecbur kılar.

OĞLAK
Her şey yolundaymış gibi davranacaktır. Sakin görünüşünün altında çok üzülecek ama duygusal yanını size göstermeyecektir. Gururu her zaman ön plandadır. Aşk konusunda tedbirlidir. Bu yüzden hemen yeni bir ilişkiye girmesini beklemeyin. Kalbini onarması zaman alır. Ayrılığa mantık açısından bakacaktır. Dışardayken beyni kalbine hükmeder ama tek başınayken birkaç damla gözyaşı dökebilir. Sizi gerçekten seviyorsa, gitmenizi içten içe istemez fakat bunu da sizi göstermez. Ayrılığa emin adımlar atmadan önce bir kez daha düşünün.

KOVA
Ayrıldığınızda onun için endişelenmeyin. Çevresinde moralini yükseltecek bir sürü arkadaşı vardır. Onun haftalarca üzülmesini beklemeyin. Çünkü Kova da “Olan olduktan sonra ağlamanın yararı yok” diye düşünür. Duygularını düşünselleştirir ve söze döker. Mantık çerçevesinde size sunar. Sizinle, en başından derin duygusal ilişkiye girmediği için haklı olduğunu düşünür. Yeni bir sevgili bulmanın da zamanı gelecektir ama şimdi dostlarıyla birlikte olmanın tadını çıkarma zamanıdır. Sizi unutmak bu yüzden zor değildir Kova için.

BALIK
Haftalarca ağlayacaktır. Ona veda ettikten sonra koşarak oradan kaçın. Balık ne hata yaptığını ve neden ilginizi yitirdiğinizi soracaktır. Ayrıntıları öğrenmek ister. Mektup yazacak ve sizi tekrar kazanmak için araya dostlarını sokacaktır. Ona böyle bir ihtimalin olmadığını kesin olarak belirtin, aksi halde peşinizden ayrılmaz. Bu romantik peri masalının bittiğini kavrayınca bir başka masala yönelecektir. Gizliden gizliye bu oyundan hoşlanır. Balık, pembe dizileri sever. Sizi sevmiyorsa eğer geçmişinden haz alır. Olur da onu aldatırsanız buna hiç gecikmeden cevap verecektir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git