2017 Kış Makyaj Modasında Bilinmesi Gerekenler

2017 Kış Makyaj Modasında Bilinmesi Gerekenler
26 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.000 kez okundu.

Özellikle makyaj konusunun bayanlar için oldukça önemli bir konu olduğunu biliyoruz. Bununla birlikte kış makyaj modasında da meydana gelen yenilikler ile sizleri bu kış hem renkli hem de oldukça doğal duran bir makyaj modası beklemektedir. Bu yıl öne çıkan ve moda olan renkleri tercih ederek ve kendi tarzınızı da yansıtabileceğiniz bir makyaj ile görünümünüzü tamamlayarak sizler de modayı yakında takip etmiş olacaksınız. Öncelikli olarak bu yıl kesinlikle oldukça koyu olan rujlardan satın almanız iyi olacaktır. Çünkü mor ve morun tonları ile makyajınızda ruj renklerini bu tonlardan tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte kirpiklerinizi de oldukça belirgin yapacak olan rimellerden de tercih ederek 2017 kış makyaj modasında bilinmesi gereken 5 sır arasından iki tanesini de tamamlamış olursunuz.

2017 makyaj bilinmesi gereken en önemli şeylerden birisi de kesinlikle allık ve kapatıcı konusudur. Oldukça doğal tonlara sahip olan ve adeta yokmuş hissi uyandıracak olan allıkları tercih etmeniz gerekcek. Neredeyse ten renginiz ile birebir aynı tonlarda ve oldukça mat olan kapatıcılar da sizlere bu yılsonuna kadar yardımcı olacak olan makyaj malzemeleri arasında yer almaktadır. 2017 makyaj modası içinde en önemli konulardan birisi de daha belirgin dudaklardır.

Bir önceki yazımız olan 2017 En Güzel Gelin Başı Modelleri başlıklı makalemizde en güzel gelin başı, Gelin başı modelleri ve güzel gelin başı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git