2017 En Güzel 12 Tığ Oyası Modelleri

2017 – 2017 En Güzel 10 Tığ Oyaları

2017-en-guzel-10-tig-oya-modelleri

2017 Tığ Oyaları 2017 – 2017 Yeni Sezon Tığla örülen Kenar Örgüleri, 2017 Tığ Oya Modelleri, Tığ oya Örnekleri,Tığ Oyası Havlu Kenarları ve sizler için anlatacağım.

Günlerce internette gezinerek siz bayanlar için derleyip topladığım Tığ oyası Örnekleri Yazma ,Yemeni ve Namazlık kenarları için Tığ Oyaları,Fularlar ve Takı olarak kullanılan Tığ oyası kolyeler,Battaniye kenarları için Örgü Kenar örnekleri gibi bir çok hoşunuza gidecek modelleri bulabilirsiniz.

Sürekli Tığ örgüleri ve Şiş İşi Örgü Modelleri paylaştığım için Bu gece sizler için 2017 Tığ Oyası Örnekler için en güzel Tığ oyalarını,en güzel Tığ işi kenar oyalarını paylaşacağım.

Pinterest ve bazı el işi bloglarını gezerek bulduğum modeller arasından seçerek bu güzel göz nuru emek işi Tığ oyalarını sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni Tığ İşleri, Çeyizlik Tığ Oyaları arayan Genç kız ve Anneleri için ve el işi severler için her türlü El işlerinde kullanılan Tığ oyası modellerinden seçerek Yeni Oyalar sunmaya çalıştım.

Çeyizlik için tavsiye edebileceğim ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm Tığ oyası örnekleri ile en güzel çeyiz sandığını hazırlayacak, belkide bir ömür boyu bu özel el emeklerini çocuklarınıza ve torunlarınıza aktaracaksınız.

Değişik Tığ Oyası Örnekleri için sizlere Tığ Oyası Resimleri arasından bir kaç Oya örneği tavsiye edeyim. Balıklı,Laleli ve Boncuklu Tığ Oyalarına bakabilirsiniz.

İğne oyaları için yakında size 2017 – 2017 İğne Oyası Modellerini sunacağım ama burada da bir kaç Yeni İğne Oyaları görebilirsiniz.Türkçe Videolu Tığ Oyası Tarifleri bulunmakta.

Boncuklu Tığ Oyaları için burada 3 tane Türkçe anlatımlı Tığ Boncuklu Tığ oyası yapılışı görebilirsiniz.

Özellikle bayanların boyunlarına taktıkları Tığ Oyalı Fular modellerine çok yakıştırıyorum.

Burada da 4 Değişik Tığ Oyaları adında Yine Türkçe açıklamalı Yazma Oyası Modelleri görebilirsiniz.Yazma Oyası Örnekleri için sayfada harika Yazama Örnekleri var.


2017 En Güzel 12 Tığ Oyası Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. duygu diyor ki:

    bu oyalarınız eski daha güzel yeni yok mu acaba?

Sayfa başına git