2017 Abiye Modelleri Çok Şık

Abiye modası her bayanın yakından takip ettiği bir moda akımıdır. Özellikle bu yıl İtalyan modasını abiye giyimde oldukça sık göreceksiniz. Bu yılın en gözde renkleri sokak giyiminde de olduğu gibi abiye giyimde de kırmızı ve lacivert olmaya devam ediyor. Abiye modelleri içinde en çok dikkat çeken parçalardan birisi de kesinlikle tüm vücut hatlarını tamamen ortaya çıkaran ve fiziğinizi kusursuz gösterecek olan kıyafetlerdir. Özellikle kırmızı üzerine siyah ışıltılar ve pullar ile süslenmiş olan gece kıyafetlerini isterseniz bir gece kulübünde de tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda düğün ve nişan gibi sizler için özel olan zamanlarda da tercih edebilirsiniz. 2017 abiye modelleri içinde belki de en çok öne çıkan detaylardan birisi de oldukça bol ve kabarık eteklerdir. Üst kısmı tamamen oturan ve etek kısımları daha bol olan bu modeller ile geçmişe bir yolculuk yapabilirsiniz.
Abiye giyimde 2017 abiye modelleri çok şık. Özellikle vücuda tamamen oturan modeller ile her mevsim tüm güzelliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Siyahın asaleti bu yıl da abiye giyimde yine her zaman olduğu gibi ön plana çıkmaya devam ediyor. Özellikle sırtı tamamen açık olan 2017 abiye modası içinde yine en çok tercih edilen modeller arasında olmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Stil Sahibi olmak için Neler Gerekir ? başlıklı makalemizde Bu tarz benim, nasıl stil sahibi olunur ve Stil ve moda arasında fark hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git