2017 – 2018 Sonbahar – Kış Aksesuar Tasarımları

2017 – 2018 Sonbahar – Kış Aksesuar Tasarımları
17 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.360 kez okundu.

Bir kadının olmazsa olmazlarıdır takı aksesuarları. Eh biz kadınlara takıp takıştırmak yakışıyor bize. Giysilerimizi tamamlamakta kullandığımız bu aksesuarlar yüzükten başlayarak küpe, kolye, bilekliğe kadar uzanır. 2017-2018 yılında ise sallantılı küpeler yine 80’li yılları andıran görüntüsüyle günümüzde tekrar hayat bulacak. Deri ile tamamlanan aksesuarlar da gözümüze çarpan tasarımlar arasında.

Sallantılı ve uzun kolyeler parlak taşlarla süslenerek giysilerimizi tamamlayacak gibi görünüyor. Bu sezon her ne kadar beğenmesem de dirseklere kadar uzanan eldivenleri de aksesuar trendleri arasında.
Çiçek, böcek figürleri takıların vazgeçilmez modellerinden. Bronşlar da, elbise kollarında, yüzük ve kolyeler de bu sevimli hayvanları kullanmaktan çekinmeyin.

Ear Cuff modası bu sezonda bizimle birlikte. Sallanan küpelerdense bu modeller benim daha çok hoşuma gidiyor, topuz yapılan bir saçla kesinlikle ear cuff tarzında küpe ile tamamlası daha uygun olacağı düşüncesindeyim.
Tişört, bere derken yazı akımını aksesuarlarda da görmek mümkün.

Bir önceki yazımız olan 2017 - 2018 Sonbahar - Kış Bere Modası başlıklı makalemizde Bere Modelleri, Dantelli Bere Modelleri ve Hayvan Figürlü Bere Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git