2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

 Evlilik öncesi bayanların en çok ilgilendikleri konulardan birisi kuşkusuz düğünde ne giysem acaba ? sorusudur. Özellikle gelin adayları için bu süreç daha heyecanlı ve koşturmacalı oluyor. Birbirinden farklı tasarımlarda hazırlanan, ve o gün size yakışan gelinlik modelini bulmak bazen ince bir araştırmayı gerektiriyor. Online sitelerin artması ile, bir çok gelinlik modeli artık bir tuş kadar yakın size. Biz de bugünkü yazımızda özellikle İslami bir yaşam tarzına sahip ve düğünde tesettür gelinlik tercih eden bayanlar için, 2013 tesettür gelinlik modelleri ve gelinlik modası hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Her zaman olduğu gibi 2013 yılında da beyaz renk gelinliklerde favori rengimiz. Bunun yanında gelinliklerdeki ince işlemelerle bezenmiş dantel süslemeler de çok yakışıyor bu modellere. Swarovski taşların da ince bir sanatla gelinlikler de kullanıldığını görüyoruz. Sözü fazla uzatmadan size 2013 tesettür gelinlik modasından derlediğimiz en güzel gelinlik modellerini paylaşmak istiyoruz.

Fotoğraflar :  Gökhan Beter

Siz de böyle güzel rüya gibi fotoğraflar çektirmek istiyorsanız :  www.gokhanbeter.com

Bir önceki yazımız olan Burçların Ayrılığa Verdiği Tepkiler başlıklı makalemizde Ayrılık, Ayrılık Acısı ve Ayrılık ve Burçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git