2017 Kısa Bot Modelleri

Eski bir şarkının unutulmaz dizeleri şöyledir: “Karlar düşer, düşer düşer ağlarım. Hep ismini, hep ismini anarım.” Kar yağışını izlemek çok zevklidir. Fakat soğuk havalarda ayağımıza giydiğimiz ayakkabı, bot ve çizmelerin de ayağımızı sıcak tutan özellikte olması önemlidir.

Bu anlamda size, en güzel 2013 kısa bot modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Hem kışlık olan, hem de uzun topuklu bot modelleri ile iş ortamına da adapte edilebilen bayan botları, renk olarak birbirinden farklı tonlara sahip. Siyah, kahve, yeşil renklerinin farklı tonlardaki kombinasyonları ile tasarlanan botlarda, kimi zaman deri, kimi zaman kadifemsi ve yumuşak kaplaması ile çok şık ve harika bir görünüm kazandıracak size. Bu yıl taşlı botlar da moda aslında. Taş kaplamalı ve kemerli bayan botlar 2013 yılına damgasını vuracak gibi görüyor şimdiden.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Bayan Kısa Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2013 bayan elbise modelleri, Bayan kısa elbise modası ve Elbise fiyatları 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git