2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri
6 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 3.449 kez okundu.

Bayanlar için hayatlarının en özel günlerinden birisi, hiç kuşkusuz evlendikleri gündür. O gün giyecekleri kıyafet için aylar öncesinden yapılan titiz araştırmalar sonunda, beğendikleri, kendilerine yakışan en güzel gelinlik modelleri ile ışıldayan bir güzelliği sergilerler.

Gelinlik modeli seçerken nelere dikkat edilmelidir ?

Sonbahar ve Kış ayları soğuk olduğundan, evlilik ve düğün törenleri genellikle havaların daha sıcak olduğu bahar ve yaz aylarında yapılır. Aslında diğer moda türlerinde olduğu gibi gelinlik modelleri grubunda devamlı değişen, ortak bir moda anlayışı yakalamak zordur. Çünkü insanlar genellikle hayatlarında bir kez bu duyguyu yaşarlar. Dolayısı ile burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, sizin zevkinize ve fiziğinize yakışan en uygun gelinlik modelini tercih etmenizden geçmektedir. 2013 Gelinlik modelleri konseptine göz gezdirdiğimizde işlemesi ve deseni yoğun şekilde bulunan göz alıcı gelinlik modellerini görmekteyiz. Bunun yanı sıra düz bir elbiseyi andıran, straplez modelindeki gelinlikler de sıkça tercih edilen modellerdendir. Askılı, düz desenli veya ince tüllerle burgulu modelleri de görmekteyiz. Kabarık etek modelleri de gelinlikler de zaman zaman kullanılmaktadır. Renk olarak ise gelinliklerde en çok beyaz, kırık beyaz ve krem tonlar tercih edilmektedir. Kendi zevkinizi simgeleyen, fizik yapınıza uygun bir gelinlik modeli ile, daha zarif ve asil bir görünüme sahip olabilirsiniz.


 

Bir önceki yazımız olan 2012-2017 Mango Sonbahar Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2012-2013 Mango Sonbahar, mango ve Mango 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git