2017 Bere Modelleri

Bayanlar için kış kombinleri trendinin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir bereler. Özellikle kazak ve kışlık elbiseleriniz ile yakışan bir bere kullanmanız bu açıdan önemlidir. 2013 sonbahar kış modası trendine baktığımızda bu yıl özellikle dökümlü bereler ve ponponlu bereler çok moda ve tercih ediliyor.

Her yaştan bayanların kullanabileceği berelerde, renk olarak kırmızı ve kahve tonları dışında koyu lacivert ve kremsi tonlar, beyaz, kükürt sarısı ve lila tonları en çok tutulan renkler. İster kışlık paltonuzun üzerinden kombinleyeceğiniz bir bere olsun, isterse kazak ve atkı gibi farklı kombineler olsun, kesinlikle size çok yakışacaktır. Özellikle ponponlu bereler sizi daha masum ve sevimli gösterecektir. Ayrıca sırt çantası kullanıyorsanız, kot pantolon, eldiven ve gözlük gibi diğer aksesuarları da kombinleyerek, kendi giyim tarzınızı yansıtan özgün kreasyonlar oluşturmanız mümkün. Bu anlamda size fikir vermek açısından, birbirinden güzel ve şık dokunmuş bere modelleri sunuyoruz. Böylece 2013 kış bere modelleri ve çeşitleri ile ilgili daha detaylı bir bilgiye sahip olacağınıza inanıyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Kış Modası başlıklı makalemizde 2013 modası, Bu kış ne giysem ve Bu sezon ne moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git