2017 Bayan Kısa Elbise Modelleri

Fiziğine güvenen bayanların daha çok tercih ettikleri kısa elbiseler, iş, yemek, davet ve toplantılarda bayanları daha şık ve çekici bir görünüme kavuşturur. Kış ayına girdiğimiz son günlerde sizlere biraz bahar esintisi duygusu vereceğinizi düşündüğümüz, 2013 bayan kısa elbise modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Zayıf ve uzun boylu bir yapınız varsa, kesinlikle kısa elbiseleri denemelisiniz. Bayan kısa elbise modası, bu yıl siyahın ana renk olduğu, fakat bunun yanı sıra kırmızı, yeşil ve krem tonlarının da zaman zaman kullanıldığı, kesim olarak da farklı şekillerin uygulandığı zengin bir ürün çeşitliliği ile göze çarpıyor. Peki bu kısa elbiselerin fiyatları ne kadar ? diye sorduğumuzda ise, fiyatların 150 TL ve üstü fiyatlardan 50 TL ve civarı fiyata indirildiğini görüyoruz. Size tavsiyemiz özellikle internet üzerinden de satış yapan trendyol.com, markafoni.com, 1V1Y.com gibi online satış sitelerine de uğramanız. Çünkü çok çeşitli elbise modellerini en ucuz şekilde bu siteler üzerinde satın alabilirsiniz. Kredi kartına taksitlendirme de yapan bu siteler ile gardrobunuzu zenginleştirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Bayan Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2013 bayan kazak modası, 2013 bayan kazakları ve Bayan kazakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git